Hakkımızda

Uluslararası bağlantılarımız ve deneyimli personelimiz ile, karayolu taşımacılığında en uygun çözüm önerilerini sunmaktayız.

Kargo63 Hakkında

Şirketimiz, 2004 yılında İstanbul Aksaray merkez adresinde ticari hizmet faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz, 2004 yılından itibaren Ukrayna 2013 yılından itibaren Rusya’ya dağıtım, depolama ve kargo teslimi hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Ukraynada 5 şehirde Ana bayilik ve küçük şehirlerinde de ara bayiliklerimiz mevcuttur.

Gönderilen tüm emtialarınız isteğe bağlı olarak araçlarımız yada uçak kargo ile  sigorta güvencesi kapsamında adres teslimi, seri bir şekilde ulaştırılmaktadır. Öncelikli ilkemiz müşteri memnuniyetidir. Hızlı ve güvenli kargo taşımacılığında lider olan kuruluşumuz yurtdışı  nakliye ve dağıtım konularında da uzmanlaşmıştır.

Misyonumuz

”Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, böylece kargo sektöründe karlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.”

Vizyonumuz

”Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işi doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışını teknolojiyi de özümseyecek şekilde geliştirerek müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iştirakçilerimizin sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de alanında referans gösterilen bir şirket olmak.”

Menü
× Şikayet & Öneri Whatsapp Hattı